POUL HENNINGSEN, golvlampa, "PH 80", Louis Poulsen, Danmark. | Barnebys
GOLVLAMPA, "PH-80", Poul Henningsen, Louis Poulsen, Danmark. Belysning & Lampor - Golvlampor - Auctionet
Golvlampa PH 80, Louis Poulsen,1900-talets senare del. Belysning & Lampor - Golvlampor - Auctionet
Golvlampa, Poul Henningsen, PH 80, Louis Poulsen, Danmark. Höjd: 130 cm. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 2027
Golvlampa PH 80 Louis Poulsen
Poul Henningsen ´´PH-80´´ golvlampa - Stockholms Auktionsverk
POUL HENNINGSEN, golvlampa, "PH 80", Louis Poulsen, Danmark. - Bukowskis
Poul Henningsen golvlampa, "PH 80", Louis Poulsen, Danmark sent 1900-tal. - Bukowskis
Golvlampa PH 80, Louis Poulsen, Poul Henningsen Denna vara har satts till omförsäljning under nytt varunummer4650668 - Lauritz.com
POUL HENNINGSEN, Golvlampa, "PH-80", Louis Poulsen, Danmark
BORDSLAMPA, "PH 80", Poul Henningsen för Louis Poulsen. Belysning & Lampor - Övrig belysning - Auctionet
PH 80 White Opal / Chrome Golvlampa | Louis Poulsen | LÄNNA | Handla online | Endast original
Köp PH 80 golvlampa från Louis Poulsen | Svenssons.se
Begagnad golvlampa från Louis Poulsen PH80 - Rekomo
POUL HENNINGSEN (DANMARK, 1894-1967). Golvlampa, "PH 80", Louis Poulsen, Danmark. Belysning & Lampor - Golvlampor - Auctionet
Golvlampa Poul Henningsen ”PH 80” Louise Poulsen Danmark. H 130 cm. Övre skärmen defekt. – Auktionshuset i Örebro AB
Björnssons Auktionskammare
Sold Price: Poul Henningsen - March 6, 0123 10:00 AM CET
Slutpris för Golvlampa PH 80